Casa Com Piscina Condominio Canto De Arembepe
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Com Piscina Condominio Canto De Arembepe με 1 υπνοδωμάτιο έχει άνετη τοποθεσία, και διαθέτει βεράντα και ιδιωτική πισίνα.
Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στον κήπο από τη βίλα με 3 μπάνια.
Οι επισκέπτες της παραθεριστικής κατοικίας μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Κέντρο Προστασίας Θαλάσσιων Χελώνων Tamar Project3046 χλμ.
- Projeto Tamar3019 χλμ.
- Hippie Village3642 χλμ.
- Παραλία του Αρεμπέπε3989 χλμ.
- Aldeia Hippie de Arembepe4074 χλμ.
- Vila Hippie2730 χλμ.
- Igjreja Universal do Reino de Deus4609 χλμ.
- Aldeia Hippie2741 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes34 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Com Piscina Condominio Canto De Arembepe;
Οι πελάτες της η Casa Com Piscina Condominio Canto De Arembepe μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Η Casa Com Piscina Condominio Canto De Arembepe διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Com Piscina Condominio Canto De Arembepe θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Com Piscina Condominio Canto De Arembepe;
Οι πελάτες της η Casa Com Piscina Condominio Canto De Arembepe είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.